چاپ پوستر

امتیاز دهید
5/5

چاپ پوستر

پوستر،اعلان یا اعلامیه به کاغذی در قطع معمولا بزرگ که روی دیوار یا در معرض دید عموم نصب می شود اطلاق میشود محتوای چاپ پوستر می تواند هنری،علمی،آموزشی، تجاری و .. باشد بهره گیری از گرافیک برای انتقال مفاهیم بجای نوشته خصوصیت بارز پوستر می باشد . برای چاپ پوستر بسته به سایز و تعداد آن می توان ازانواع چاپ دیجیتال، عریض و یا افست استفاده کرد . چاپلینو با تکیه بر تجهیزات و امکانات موجود در هر سه زمینه چاپی آمادگی پذیرش و چاپ سفارشات پوستر در هر اندازه و تیراژی می باشد .

پوسترهاسلطان فضاهای داخلی

در صورتی که قصد استفاده از فضاهای داخلی را دارید پوسترها بهترین انتخاب به حساب می آیند. در صورتی که رنگ، ابعاد، طرح و کیفیت چاپ مناسبی در اختیار باشد بدون شک یک پوستر هم در زمینه ی انتقال پیام و مفهوم قوی عمل خواهد کرد و هم در جنبه های تبلیغاتی.
جنس پوسترهایی که ما ارائه می دهیم از تحریر گرفته تا گلاسه های 135 الی 200 گرمی متغیر است. 6 سایز استاندارد هم به صورت قالب در سایت آماده شده است. اما شایان توجه است که بدانید در صورتی که ماده، طرح، اندازه یا تعداد خاصی مد نظر داشته باشید امکان تماس و ثبت سفارش در مدت زمان مشابه فراهم است. در واقع کاری که در سایت صورت گرفته ارائه ی محبوب و معمول ترین نمونه چاپ ها است و اگر قالب های آماده پاسخگوی نیاز شما نباشد می توانیم به طور اختصاصی روی سفارش شما کار کنیم.
هر چند امکان روکش کردن پوستر ها با لمینت و سایر نمونه ها موجود است اما برای کاغذهای قطور(200 گرم به بالا) ما توصیه نمی کنیم. باری؛ اگر کاری تک رنگ دارید و علاقه مند به استفاده از روکش ها هستید لمینت های مات گزینه های مناسب به نظر می رسند. در صورتی که کار شما رنگی است و روشن کار شده باید سراغ لمینت های براق باشید. مشابه این مورد برای روکش های سلفونی هم صادق است.

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید.