چاپ تقویم

امتیاز دهید
5/5

چاپ و طراحی تقویم رومیزی

چاپ یک تقویم رومیزی مطلوب همراه با نکاتی است که در ادامه به بررسی هر یک می‌پردازیم. اولین مسئله پیش از هر چیز طراحی صحیح و رعایت نکات استاندارد چاپ برای تقویم رومیزی است. به طور مثال در نظر گرفتن فاصله‌ای تحت عنوان حاشیه امن یکی از مهمترین مسائل مهم طراحی محصولات چاپی است. عدم در نظر گرفتن این فاصله که معمولا حدود 0.5 سانتی متر از لبه اطراف کاغذ است منجر به چاپ نامطلوب تقویم رومیزی می‌شود. چرا که به هنگام برش و صحافی این محصول ممکن است بخشی از طرح اصلی، متون و تصاویر مهم شما حذف گردد.
شاخص‌های مهم دیگری نیز در چاپ یک تقویم رومیزی وجود دارد. یکی از آن‌ها انتخاب ابعاد تقویم رومیزی است. به طور معمول اندازه و تعداد برگه‌های تقویم می‌بایست متناسب با طرح و کاربرد آن باشد. در برخی مواقع ممکن است شما تماسل داشته باشید تا بر روی پایه تقویم رومیزی خود متون و لوگوی تجاری و یا رنگ خاصی را چاپ کنید در این حالت می‌بایست ابعاد پایه تقویم نسبت به ابعاد برگه‌های آن بیشتر در نظر گرفته شود.
جنس و ضخامت کاغذی که برای تقویم رومیزی درنظر گرفته می‌شود نیز بهتر است با توجه به نحوه طراحی و ارائه آن انتخاب گردد. از طرف دیگر جهت افزایش جذابیت و استحکام هرچه بیشتر تقویم رومیزی بر روی آن روکشی قرار می‌دهند، به همین منظور کیفیت و جنس آن حائز اهمیت است. همچنین برای جلوه بیشتر تقویم می‌توان از هات فویل‌های طلاکوب و یا نقره‌کوب برای بخش‌هایی از طرح یا نوشته‌های تقویم استفاده کرد. نکته آخر تیراژ چاپی تقویم رومیزی است که این موضوع نیز منوط به نوع چاپ و موارد مصرف تقویم است.

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید.