چاپ ست اداری

امتیاز دهید
5/5

چاپ ست اداری

 همانطور که از نامشان پیداست چاپ اوراق ( چاپ پاکت نامه ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ سربرگ و یادداشت ) مربوط به ادارات است که برای رد و بدل کردن بین موسسات و سازمان های اداری و مکاتبات اداری میباشد. چاپ ست اداری به دو صورت چاپ افست عمومی ست اداری و چاپ اختصاصی ست اداری قابل انجام است. چاپ ست اداری ارزان روی کاغذ تحریر ۸۰ گرم انجام می شود و قیمت چاپ ست اداری روی کاغذ کنان ۱۲۰ گرم قیمت بیشتری دارد.

برای نوشتن نامه های اداری یا پرینت مطالب بر روی آن بسیار کاربردی است، که کمک می کند متن های شما دارای یک تم خاص باشد. کاتالوگ اداری، کاتالوگ محصولات خانگی، کاتالوگ محصولات صنعتی و اتوماسیون، کاتالوگ‌ خدمات مختلف، کاتالوگ رسمی و لوکس و …. از جمله کاتالوگ های پرکاربرد هستند. هر کدام از این کاتالوگ ها می‌توانند متناسب با نوع تجارت شامل فاکتورهای مختلفی که در بالا ذکر شد باشند.

سربرگ ست اداری در اندازه های A4 و A5 طراحی شده اند و برای سربرگ یادداشت هم از سایز A6 استفاده می شود. چاپ سربرگ عموماً بر روی کاغذ کتان با گرماژ های متفاوت (80، 100، 120 گرم) چاپ شده و نکاتی از قبیل اینکه در قسمت بالای سربرگ خود نام و لوگوی، و در قسمت پائین راه های تماس را درج کنید بسیار مهم است. همچنین با توحه به کاربرد آن باید قسمتی برای تاریخ و شماره پیوست و یا عنوان هم قرار دهید.

اندازه پاکت ست اداری با توجه به سربرگی که انتخاب کرده اید و همچنین استفاده های روزمره‌تان از میان اندازه های زیر برگزینید: ملخی، خشتی یا مربعی، A3، A4 و A5. این پاکت ها به صورت عمودی و افقی طراحی شده اند و با توجه به این، طرح گرافیکی شما بر روی پاکت ها چاپ می شود.

در کنار دیگر اجزای ست اداری با قرار دادن یک کارت ویزیت، مجموعه خود را کامل کنید. کارت ویزیت در سایز های استاندارد معمول چاپ می شود و اگر به دنبال اندازه های نا متعارف هستید، سفارش خود را به صورت اختصاصی ثبت کنید.

ممکن است شما در خرید فروش محصولات یا ارائه خدمات‌تان به فاکتور ست اداری احتیاج داشته باشید. با درج اطلاعات خود در قسمت بالای فاکتور و راه های تماس در حاشیه پایینی، فاکتور اختصاصی خود را تهیه کنید، تا با ارسال آن، نظم مجموعه خود را به مشتری های خود نشان دهید. آن ها نیز حس تعامل را در شما بهتر خواهند دید.

شما می توانید با طلاکوب و یا نقره کوب کردن قسمتی از طرح، برش های خاص، چاپ دورو، استفاده از کاغذهای فانتزی و این قبیل کارها سفارش چاپ ست اداری خود را به صورت اختصاصی چاپ نمایید. چاپ ست اداری را می‌توان یکی از اصلی ترین هویت های بصری هر کسب و کاری محسوب کرد. چاپ ست اداری با توجه به نیاز شرکت ها و نوع فعالیت آنها می تواند متفاوت باشد. چاپ ست اداری کامل شامل ، چاپ سربرگ A4 , A5 و در برخی موارد A6 که به جای نوت نیز استفاده می شود و همچنین انواع پاکت بایز های ملخی(اداری)A5 , A4 , A3 و حتی با سایز های ختی یا مربع شکل و در کنار موارد فوق می توان به سی دی و … نیز اشاره نمود. چاپ ست اداری با کیفیت بالا لازمه ی هر برندی می باشد. شما با توجه به نیاز خود می‌توانید یک ست اداری کامل از پشنهاد های ارائه شده توسط بانی چاپ انتخاب نمائید و یا در خواست خود را از طریق قسمت چاپ ست اداری سفارشی (در همین صفحه) ثبت نمائید تا پس از محاسبه با شما تمای گرفته و راهنمائی های لازم ارائه شود. چاپ ست اداری می‌توانید با برش های اختصاصی و مختص به شما نیز ارائه شود. بانی چاپ توان چاپ ست اداری را به هر شکلی که در سرتاسر جهان دیده اید را دارد. چاپ ست اداری با برش های خاص، پنجره دار، با طلا و نقره کوب، دوروچاپ، با کاغذ های فانتزی و …

طراحی و چاپ ست اداری خاص و زیبا با برش های خاص با توجه به نوع کسب و کار شما و همچنین لوگو شما امکان پذیر می باشد. فقط برای جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه چاپ ست اداری سفارشی و پس از کسب اطلاعات با ما مشاوران تماس گرفته تا بتواندد شما را در چاپ ست اداری راهنمایی و مشاوره دهند تا در پایان از یک ست اداری زیبا بهره ببرید.

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید.