طراحی و چاپ اختصاصی جعبه

طراحی و چاپ اختصاصی جعبه

اولین عکس‌العمل شما پس از دریافت یک جعبه‌ با طراحی خلاقانه و چاپ حرفه‌ای چیست؟قطعاً با اشتیاق  جعبه را باز می‌کنید تا آنچه که در درون آن است، ببینید. احتمالاً آن جعبه را حفظ می‌کنید و اگر دارای اشکال  جالبی باشد از آن برای مصارف دیگر نیز استفاده می‌کنید.

ساخت خلاقانه جعبه و طراحی و بسته بندی یک هنر است. چاپ جعبه ارزان نیز هم‌راستای این هنر ارزشمند،پیام و ماندگاری محصولات را تضمین می‌کند. چاپ چاپلینو به دلیل سابقه طولانی در جعبه سازی  و بسته‌بندی و داشتن قیمت رقابتی و کیفیت برتر نسبت به سایر همکاران،خدمات طراحی و چاپ جعبه  را به ده‌ها برند و شرکت صاحب‌نام ارائه نموده است.بسته بندی علم، هنر و فناوری محافظت از محصول  برای نگهداری ، انبارش ، انتقال و توزیع،ذخیره، فروش و استفاده از آن است.

 بسته بندی شامل مراحل طراحی جعبه و بسته بندی ،ارزیابی، و تولید بسته‌ها می شود. بسته بندی بطور بسیار جامعی بر زندگی ما سایه افکنده‌است،بطوریکه ما در تمام اطراف خود آنرا مشاهده می‌کنیم.

  • سایز
  • مقوا
  • خدمات تکمیلی
  • مشخصات فایل ارسالی

سایز جعبه برای طراحی و چاپ با توجه به تعداد و یا حجم محصول، توسط کارشناسان چاپلینو محاسبه می شود .


از اقلام طراحی بسته بندی مواد غذایی،بسته بندی حبوبات، ترشیجات، مواد شیمیائی و دارویی گرفته تا کالاهای مصرفی و لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و استراتژیک مانند محصولات پتروشیمیایی همه با بسته بندی مرتبط هستند. وظیفه اصلی بسته بندی محافظت از محصول است.بسته بندی با برچسب های استاندارد این امکان را به ما می‌دهد  تا متوجه شویم چه نوع محصولی داخل بسته قرار دارد و شرایط حفظ و نگهداری آن چگونه است. سازمان جهانی استاندارد (ISO)  و سازمان های معتبر و ملی استاندارد کشورهای پیشرفته گامهای مهمی در تدوین استانداردهای بسته بندی و مشخصات فنی آن برداشته اند.

طبقه‌بندی و انواع جنس جعبه

انتخاب گرماژ و ابعاد کاغذ و مقوا در طراحی و ساخت جعبه به نوع محصول، وزن محصول و حجم محصول متفاوت است. قطعاً نوع مقوای به‌کار رفته در جعبه چای با جعبه حمل پیتزا کاملاً متفاوت است و این تفاوت ناشی از کاربرد جعبه می‌باشد.

نظرات بازدیدکنندگان