جعبه سخت؛ مناسب براي انواع بسته‌بندي

جعبه سخت؛ مناسب براي انواع بسته‌بندي

 جعبه سخت يا هاردباكس؛‌ جعبه‌هايي با انواع بسته‌بندي است. جنس بدنه جعبه‌هاي سخت، كالاي داخل آن را از آسيب هاي خارجي محفوظ نگه مي‌دارد. جعبه سخت از نفوذ گرد و غبار و حشرات به فضاي داخلي محفظه جعبه جلوگيري مي‌كند و فضايي امن و جادار براي نظم‌بخشي و بسته‌بندي به مواد و كالاي مورد نظر ايجاد مي‌كند.

جعبه سخت؛ همانطور كه از نامش پيداست، جعبه‌ايست كه از موادي محكم و سخت توليد مي‌شود و به منظور بسته‌بندي و طبقه‌بندي انواع كالا به كار مي‌رود.

نظم‌بخشيدن به برخي اجسام كم‌كاربرد يا پركاربرد، دغدغه‌ايست كه هر كسي در زندگي تجربه كرده است. ساخت انواع كمدها با طبقات و كشوها در سايزهاي مختلف به همين منظور صورت گرفته است؛‌ اما دسته‌بندي و نگهداري اشياء كوچكتر يا بدون شكل هندسي خاص، مقداري مشكل است.

جعبه سخت براي رفع اين مشكل توليد مي‌شود. استحكام بدنه و بهره‌مندي از ظاهري شكيل، استفاده از جعبه سخت را در جايي كه در معرض ديد باشد،‌ ممكن مي‌سازد.

وجود سايزهاي مختلفي از جعبه سخت، دست كاربران اين محصول را متناسب با نياز خود آزاد مي‌گذارد. از ديگر محسنات جعبه سخت، قابليت سفارش در تيراژهاي متفاوت است؛ اين موضوع، كار شركت‌ها و ادارات و مدارسي كه قصد اهداي جوايز يا هدايايي به تعداد زيرمجموعه خود دارند را راه مي‌اندازد.

رنگ‌ها و روكش‌هاي متنوع در بدنه داخلي و خارجي جعبه سخت، مزيت ديگر اين جعبه‌هاست. لازم است براي ارسال برخي مرسولات پستي، محفظه‌اي محكم و بادوام در برابر ضربات و پرتاب‌شدن به اطراف به كار رود؛ جعبه سخت اين نياز را در نظر گرفته و براي ارسال كالا به نقاط دور و نزديك گزينه مناسبي است.

نظرات بازدیدکنندگان